Muzyczne spotkania na Wzgórzu Uniwersyteckim 2016

CO ROBILIŚMY.

 

Cykl spotkań muzycznych w scenerii Wzgórza Uniwersyteckiego, to dla nas sama przyjemność. Kolejna pełna realizacja oświetlenia i nagłośnienia z jednoczesnym uwzględnieniem otaczającej architektury.

O WYDARZENIU.

Cykl Muzycznych Spotkań na Wzgórzu Uniwersyteckim będzie organizowany po raz czwarty. Podczas kilku koncertów organizowanych na Wzgórzu Uniwersyteckim wyjątkowi artyści przypominają historię Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki, który wpisany jest w historię miasta Opolu. Prezentując największe przeboje Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej czy Kabaretu Starszych Panów pokazują czy jest dobra polska piosenka.

Uniwersytet Opolski jest wpisany w działalność kulturową miasta Opola To właśnie tam swoje pierwsze kroki stawiali młodzi i uzdolnieni studenci. Dlatego chcielibyśmy zorganizować cykl wydarzeń kulturalnych, które od czerwca do końca września pokazywałyby kulturalne oblicze miasta Opole. Od czerwca do września na terenie miasta Opole pragniemy zorganizować cykl 4 koncertów, który związany byłby z Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu.

Studenci i absolwenci opolskich uczelni zaprezentowaliby w swoich muzycznych aranżacjach utwory polskich artystów związanych z opolskim festiwalem. Wśród artystów, których utwory pokazalibyśmy byliby m.in. Marek Grechuta, Agnieszka Osiecka czy Jonasz Kofta.

KIEDY.

sierpień 2016 r.

KLIENT.

Uniwersytet Opolski

OPINIA KLIENTA.

Zlecone prace spełniły wszystkie oczekiwania, a powierzone zadania zostały wykonane w sposób profesjonalny z pełnym zaangażowaniem zespołu.

Marcin Miga, Z-ca Kanclerza Uniwersytetu Opolskiego