Polsko-Niemieckie Koncerty Rockowe

CO ROBILIŚMY.

Wydarzenie przygotowane na aparaturze udostępnionej przez Powiatowe Centrum Kultury. Wykorzystaliśmy wszelkie możliwości oświetleniowe i nagłośnieniowe zaoferowane przez klienta. Obsługiwaliśmy w pełnym zakresie koncerty dwóch zespołów.

O WYDARZENIU.

Z okazji 25-lecia Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, a także z okazji jubileuszu 25-lecia podpisania polsko-niemieckiego „Traktatu o dobrym sąsiedztwie”, Związek Mniejszości Niemieckich w Polsce zaprasił na Polsko-Niemiecki koncert rockowy. Wystąpiły dwie grupy rockowe z Opolszczyzny, znana już od lat z wspanialej muzyki formacja rockowo-blusowa Rooster, która mówi o sobie: „najjaśniejszym drogowskazem na naszej drodze jest muzyka lat 60-tych, a może należałoby powiedzieć – rewolucja muzyczna lat 60-tych – niczym nieskrępowana twórczość, bogactwo form, a jednocześnie szczerość i prostota przekazu „ubranego” w naturalne, gitarowe brzmienia oraz nowa, bardzo dobrze zapowiadająca się młoda formacja Schlesien Gebiet, grająca ambitną muzykę niemieckojęzyczną głównie pod kątem młodej generacji, starając się dotrzeć do gustu młodych ludzi, proponując im repertuar z większa dawką rock and rolla. Grając przy tym covery największych hitów takich grup jak Nenna czy Rosenstolz ale już niebawem zaprezentują swoje własne rockowe utwory.

KIEDY.

21. listopada 2016 r.

KLIENT.

www.centrum-kultury.eu

OPINIA KLIENTA.

Firma wykazała się kompetencjami spełniającymi nasze oczekiwania. Z przyjemnością możemy polecić tę firmę, którą cechuje wysoka jakość świadczonych usług, rzetelność i terminowość.

Joanna Popów-Bogdoł, Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich